Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Może już by wystarczyło tego oplówamia :Palokota ,lubelszczyzny, PIS-owców i PO. To jakim jesteśmy narodem katolickim i silnie praktykującym ,widać po komentarzach.Jeden poucza drugiego ,a wyzwiskom nie ma końca .Wyrażajmy opinie bo to wolny kraj i jest "wolność śłowa i wyznania" -tylko dlaczego w tych wypowiedziach jest tyle "jadu. Dlaczego tak mało w nas tolerancji ???Podejdźmy do wszystkiego z humorem, a łatwiej będzie nam żyć .
Każdy Twój wyrok przyjmę twardy, przed mocą Twoją się ukorzę, ale chroń mnie Panie od pogardy, od nienawiści strzeż mnie Boże. Wszak Tyś jest niezmierzone dobro, którego nie wyrażą słowa. Więc mnie od nienawiści obroń i od pogardy mnie zachowaj. Co postanowisz , niech się ziści, niechaj się wola Twoja stanie. Ale zbaw mnie od nienawiści, Ocal mnie od pogardy Panie. Słowa tej piosenki dedykuję wszystkim zwolennikom PO, a w szczególności Palikotowi , Niesiołowskiemu i Tuskowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ruch POparcia Prącia zamiera! Należy nieboraka podtrzymać za wszelką cenę i postawić prosto. Wszyscy POwinno przystąpić do działania. I ty kobieto feministko! Nie wstydź się i POdratuj upadający ruch! Panowie geje, wasz sympatyk (a może członek) upada. Zróbcie, co waszej mocy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Palikota czas odpowiedzieć na kilka pytań!!! 1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz? 2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji. 3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju? 4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w roku 1963? 5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik? 6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane? 7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć”? 8) Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku? 9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy? 10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota? 11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego? 12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych. 13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota? 14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca? 15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę? 16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania? Mam nadzieję, że te parę pytań nie nastręczy panu posłowi trudności z odpowiedzią, no już szczytem marzeń moich jest aby to zrobił publicznie w ramach kampanii miłości i pojednania narodowego. Serdecznie pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
leenaa napisał:
jak usłyszałam słowa Palikota o L.Kaczyńskim w pierwszej chwili pomyślałam "o co kaman?" ale później tak zastanawiając się głębiej nad tym wszystkim to doszłam do wniosku, że widocznie już tam na górze politycy mają więcej informacji na temat katastrofy Smoleńskiej. Wydaje mi się, że Palikot nie byłby na tyle samobójcą politycznym(bo napewno liczył sie z biczami ze strony społeczeństwa) gdyby nie miałby choć trochę wiadomości na ten temat. z niecierpliwością wyczekuje AS-a którego napewno Palikot posiada w rękawie
juz chyba nie raz udowodnil ze gada tylko to co zszokuje prostych ludzi. gdyby mial jakies wiadomosci to by je ujawnil. pomysl co bylo z 'malpkami'? szumu narobil, a jak kwas nawalony w kijowie wyklad mial to d..pe mial zamknieta. zwykly karierowicz, na ktorego nie oddam juz glosu. tam gdzie sie pcha trzeba pracowac a rozrywka to z kabaretem moralnego niepokoju lepsza niz z tym leniem i pseudoskandalista za nasza kase
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Panie Palikota czas odpowiedzieć na kilka pytań!!! 1) Czy to prawda, że Marian Palikot, ojciec Janusza Palikota, w czasie II WŚ był szmalcownikiem i za pieniądze wysyłał polskich Żydów do Majdanka i Auschwitz? 2) Czy to prawda, że w latach 1945-47 Marian Palikot stał się nagle człowiekiem niezmiernie zamożnym? A działo się to w tym czasie, gdy ludzie tracili majątki z powodu zniszczeń wojennych i nacjonalizacji. 3) Czy to prawda, że Marian Palikot uciekł z Biłgoraja na całe dwa lata, a bezpośrednią przyczyną tej ucieczki, była identyfikacja szmalcowników przeprowadzona przez żołnierzy polskich, na rynku w Biłgoraju? 4) Czy to prawda, że niejaki Jakub Schumann, polski Żyd, szantażowany i wydany przez Mariana Palikota nazistom, cudem ocalały z transportu do obozu koncentracyjnego, odwiedził rodzinę Palikotów w roku 1963? 5) Czy to prawda, że Jakubem Schumannem natychmiast zajął się przyjaciel rodziny Palikotów, członek KM PZPR Dechnik? 6) Czy to prawda, że po tej interwencji losy Jakuba Schumanna są nieznane? 7) Czy to prawda, że Marian Palikot był alkoholikiem i przyczyną jego śmierci było przysłowiowe „zapicie na śmierć”? 8) Czy top prawda, że nieprzytomnie pijany Marian Palikot zmarł na chodniku? 9) Czy to prawda, że Janusz Palikot był świadkiem śmierci swojego ojca Mariana Palikota i nie udzielił ojcu pomocy? 10) Co stało się z majątkiem Mariana Palikota? Kto był spadkobiercą i czy pieniądze zdobyte na tak ohydnym procederze zostały zainwestowane w firmy Janusza Palikota? 11) Czy z powodu przeżyć z dzieciństwa i wychowania odebranego od ojca mordercy i alkoholika, Janusz Palikot nie doznał trwałego urazu psychicznego? 12) Czy Janusz Palikot powinien poddać się badaniom w klinice psychiatrycznej, aby sprawdzić jaki wpływ ma przeszłość ojca mordercy i alkoholika, na obecną działalność Janusza Palikota, która nosi znamiona poważnych zaburzeń psychicznych. 13) Czy ciało Mariana Palikota nie powinno być ekshumowane, aby zbadać przyczynę śmierci i ewentualny udział osób trzecich, w tym Janusza Palikota? 14) Czy to nie dziwne, że Janusz Palikot syn alkoholika, który widział tragedię ojca i własną, buduje fabrykę z tanim alkoholem, przyczyną milionów podobnych nieszczęść? Czy takie zachowanie nie świadczy o wyjątkowo cynicznej naturze Janusza Palikota, chęci zysku za wszelką cenę przypominającej zachowania ojca? 15) Czy Janosz Palikot chcąc odkupić winy ojca, nie powinien zamieścić na swoim blogu fotografii swojego ojca, aby poszkodowani przez Mariana Palikota Żydzi oraz ich krewni, mogli rozpoznać swojego oprawcę? 16) Czy Janusz Palikot, który najprawdopodobniej zainwestował brudne i krwawe pieniądze Mariana Palikota, nie powinien wypłacić rodzinom prześladowanych Żydów odszkodowania? Mam nadzieję, że te parę pytań nie nastręczy panu posłowi trudności z odpowiedzią, no już szczytem marzeń moich jest aby to zrobił publicznie w ramach kampanii miłości i pojednania narodowego. Serdecznie pozdrawiam.
dla mnie bomba. takie pytania powinien zadac ktorys z poslow, bo o starym-szmalcowniku to tez slyszalem, ale jakos nikt tego tematu nie drazy. moze za kase dziennikarze temat ignoruja..?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~Slaw~ napisał:
Zdaję sobie sprawę ,że człowiek mądry może być uciazliwy. I tak powinno być.Tak tez powiadają ,że Pan Palikot jest traktowany z pogardą i wyśmiewany a nie często obrazany. Takie postawy często pokazują nasi dziennikarze i pseudo specjalisci od wszystkiego.Tak nie powinno być Panie Januszu. A dlaczego tak jest? Bo któż pozwala, by wykazywano mu jego własną niewiedzę i to w dodatku na publicznym rynku? Wielu sie boi otwarcie popierać Pana a niewielu z odwagą asystuje Panu w niszczeniu tej hipokryzji. Niektórych myślenie boli ! Lecz pozostali czcigodni obywatele nie chcą mieć z Panem do czynienia.A dziennikarze staja sie ich wyrazicielami ich opinii. Takie postawy działają na szkodę Pana i naszego społeczeństwa. Nazywają Pana tym, „który kreci nosem”, obrażają Pana. Czego jednakm nie pojmują i czego nie dostrzega wielu Polaków, to fakt, że owemu „wielkiemu dziwakowi” nie chodzi o walkę na słowa, ani o to by w dialektycznej szermierce argumentów i kontrargumentów wyjść obronną ręką.Tym czego Pan poszukuje jest PRAWDA. Dla każdego chyba niezaprzeczalna wartość.Tym czego Pan poszukuje jest prawda. Uwazm tak jak Pan,że nie „tak bardzo nalezy sie troszczyć o to co o nas powiedzą szerokie koła ale ten co sie rozume na sprawiedliwosci i niesprawiedliwości on jeden i prawda sama”/Platon, Kriton s. 234/ Za wszelka cenę pragnie Pan dociec jaka jest prawda o człowiekui jego przyszłym losie. Jestem też przekonany,że od wiedzy o tym zalezy wszystko.”To własnie jest też i najwieksze dobro dla człowieka: kazdego dnia tak rozprawiać o dzielności i o innych rzeczach,o których słyszycie, że i ja sam rozmawiam, i własne i cudze zdania roztrzasając, a bezmyslnym życiem żyć człowiekowi nie warto” /Platon, Obrona Sokratesa s.267/. Tak proszę trzymać Panie Januszu. Dla mie i jak rozumiem dla Pana postawa Sokratesa jest wyzwaniem.
witamy na forum Janusz. ja chce takze poznac prawde. prawde jak zostal sprywatyzowany LUBELSKI POLMOS. zanizona wartosc, wyprowadzone pieniadze - bo brakowalo na zakup udzialow. PRAWDA kiedys wyjdzie i oby Cie ludzie rozliczyli z tego ZLODZIEJU i NIEROBIE i synu szmalcownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baca napisał:
W Polsce potrzeba jeszcze 100 takich Palikotów aby takich oszołomów PiSowskich jak ty wyeliminować z życia publicznego.
platforma ma wiecej niz 100 rownie tepych chamow jak palikmiot. JESLI UWAZASZ ZE PALIKOT ZROBIL COS DOBREGO PODCZAS SWOJEGO POBYTU W SEJMIE TO NAPISZ O TYM. ON TYLKO GADA, A POZA GADANIEM TO NIC NIE ROBI. CZY KOMUS SIE ZYJE LEPIEJ OD TEGO PIE>P>>NIA? W PLATFORMIE GO TRZYMAJA BO A TO WYDA KSIAZKE TUSKA, A TO STUDENCI WPLACA KASE NA KAMPANIE - ROBI ZA SPONSORA, ALE MERYTORYCZNIE JEST DNEM POPIERANYM PRZEZ LUDZI KTORYM ZALATWIL PRACE W URZEDZIE, ALBO TYCH CO UWIERZA ZE "MYSLI TAK JAK MY". KONKORDATU OD GADANIA DO ZERWANIA DALEKA DROGA - TAKA JAK OD INSYNUACJI DO WYJASNIENIA PRZYCZYN KATASTROFY. PRZY JEGO KWALIFIKACJACH TO ON MOZE SOBIE BLOGA PROWADZIC I TAM WYGLASZAC SWOJE MYSLI, ALBO ZOSTAC DZIENNIKARZEM WYBORCZEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaiste dziwne, bo jeśli zadać pytanie osobie żywo popierającej palikota o to co zrobił przez parę lat pobytu w sejmie i działalności w komisji przyjazne państwo, to nastaje taka wymowna cisza... każda próba wyjaśnienia zasadności jego pobytu w sejmie prowadzi do głębokiego zamyślenia nad rzeczą oczywistą. Biorąc pod uwagę że od jego oszczerstw PKB nie rośnie, rzeczą niemal pewną jest że elektorat posła P. stanowią byli zwolennicy Andrzeja L. Argumentacja ich wyboru (!) taka sama - "on nikogo się nie boi". Brzmi znajomo? Czytając posty z tego forum jestem pod wrażeniem że tyle gospodarstw rolnych ma już dostęp do internetu. Optymizm mój studzi jednak fakt że ludzie nadal zbyt dużą wagę przywiązują do opakowania, a nie do zawartości. Od czasów obalenia komunizmu przez agenta i jego mocodawców, przez najjaśniejszą izbę przewinęło się tyle pustych opakowań, że paczki wypełnione g..wnem - pokroju niesiola i palacego koty - wydają się być dla pospólstwa prezentami Bożonarodzeniowymi. Dziwi mnie i śmieszy ten poklask gawiedzi dla filozofa nowej ery, w którym plebs widzi kolejnego zbawce nie okazującego strachu przed betonowym establishmentem (do którego sam należy) i z którym tak zaciekle i (o, dziw.o) bezskutecznie walczy (...) I pomimo tej nierównej i z góry skazanej na klęskę wojny, nadal będzie toczył bój o następną kadencję... cdn.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
17) Czy to prawda, że ojciec Janusza Palikota wstąpił do PZPR w czasach stalinowskich i był członkiem partii, aż do roku 1982?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
eugeniusznowarski napisał:
Zaiste dziwne, bo jeśli zadać pytanie osobie żywo popierającej palikota o to co zrobił przez parę lat pobytu w sejmie i działalności w komisji przyjazne państwo, to nastaje taka wymowna cisza... każda próba wyjaśnienia zasadności jego pobytu w sejmie prowadzi do głębokiego zamyślenia nad rzeczą oczywistą. Biorąc pod uwagę że od jego oszczerstw PKB nie rośnie, rzeczą niemal pewną jest że elektorat posła P. stanowią byli zwolennicy Andrzeja L. Argumentacja ich wyboru (!) taka sama - "on nikogo się nie boi". Brzmi znajomo? Czytając posty z tego forum jestem pod wrażeniem że tyle gospodarstw rolnych ma już dostęp do internetu. Optymizm mój studzi jednak fakt że ludzie nadal zbyt dużą wagę przywiązują do opakowania, a nie do zawartości. Od czasów obalenia komunizmu przez agenta i jego mocodawców, przez najjaśniejszą izbę przewinęło się tyle pustych opakowań, że paczki wypełnione g..wnem - pokroju niesiola i palacego koty - wydają się być dla pospólstwa prezentami Bożonarodzeniowymi. Dziwi mnie i śmieszy ten poklask gawiedzi dla filozofa nowej ery, w którym plebs widzi kolejnego zbawce nie okazującego strachu przed betonowym establishmentem (do którego sam należy) i z którym tak zaciekle i (o, dziw.o) bezskutecznie walczy (...) I pomimo tej nierównej i z góry skazanej na klęskę wojny, nadal będzie toczył bój o następną kadencję... cdn.
Widać, że są jeszcze ludzie myślący.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy Palikot zrobił , nie zrobił nic mądrego -powiedział nie powiedział . Czym Ty się różnisz jeden z drugim ,od Palikota. Ja wiem .że trudno pogodzić się ,że wygrał pan Komorowski(był chyba lepszy ,jak wygrał wybory ),i czy to się Wam podoba ,czy nie --to tak jest ,musicie się z tym pogodzić "wygrał lepszy". Szkoda ,jesteśmy Polakami i nie umiemy się dogadać . Tyle mamy wspólnych spraw do ulepszenia , tyle tematów do obgadania i co??? Szkoda ,że tacy jesteśmy -- obgadujemy inne osoby,a w naszym mniemaniu --jesteśmy święci. A tacy nie jesteśmy.Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Czy Palikot zrobił , nie zrobił nic mądrego -powiedział nie powiedział . Czym Ty się różnisz jeden z drugim ,od Palikota. Ja wiem .że trudno pogodzić się ,że wygrał pan Komorowski(był chyba lepszy ,jak wygrał wybory ),i czy to się Wam podoba ,czy nie --to tak jest ,musicie się z tym pogodzić "wygrał lepszy". Szkoda ,jesteśmy Polakami i nie umiemy się dogadać . Tyle mamy wspólnych spraw do ulepszenia , tyle tematów do obgadania i co??? Szkoda ,że tacy jesteśmy -- obgadujemy inne osoby,a w naszym mniemaniu --jesteśmy święci. A tacy nie jesteśmy.Pozdrawiam.
PRZYNAJMNIEJ LEPIEJ WIDAĆ ŻE TO PREZYDENT,NAWET NOWY KRAWAT I GARNITUR,NIKOGO NIE OSKARŻA I NIE MLASKA JAK MÓWI NO I OK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W pełni popieram Janusza Palikota. Cenię go za jego odwagę i mówienia tego , czego boi się powiedzieć "odważny" polityk. Może doczekam wydarzenia w Polsce , w której będą rządzić tacy odważni politycy. Narazie tyle. Balbina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poparcie Palikota
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janusz Palikot to facet który "robi" za "błazna" w "Cyrku PO", a teraz nieprezydent Komoruski zrobił swojego kumpla Janusza... " Dyżurnym Zadymiarzem RP" !. Ta informacja do Polskich Patriotów i polskich medii; " ZOSTAWCIE BLAZNA I ZADYMIARZA SAMEMU SOBIE " TO ... UCICHNIE. Nie interesujcie się tym "zadymiarzem" !. Niech Janusz Palikot poda termin kiedy będzie u Prokuratora Generalnego RP ze skargami , to w tym samym czasie Prokurator Generalny otrzyma dowody PONIZANIA MAJESTAT PREZYDENTA RP śp. prof. Lecha KACZYNSKIEGO przez członka antypolskiejego ugrupowania "PO" Janusza PALIKOTA . WAZNA UWAGA Ten "zadymiarz" Janusz PALIKOT NIE JEST Z PIEKNEGO LUBLINA !!!, nawet powiatowy Biłgoraj Go "olewa" i do Niego się nie przyznaje!, bo to facet mniej niż zero !. Palikot "pracuje" obecnie na zlecenie "PO" i robi ... "zadymy" w całej Polsce !. Wszystko wskazuje na to,że nawet już w "Cyrku PO" "zadymiarza" nie chcą i nie długo wyleci na zbitą "buzię" na ulicę!. W geście "tragicznej zemsty" planuje się "usamodzielnić" i zakłada "Partię Paligłupów ZadymiarzyRP" Członkami nowego ugrupowania będą Pacjenci Szpitali Psychiatrycznych w Polsce i Pacjenci Rechabilitacji Psychia trycznej. Oczywiście nie mogą to być Pacjenci powiązani w tzw." kaftany bezpieczeństwa" z racji wymogu dokonania podpisu na Deklaracji Ugrupowania . "PREZES" "PPZ" ( Partia Paligłupów Zadymiarzy) znając kumpli decydentów z "PO", jest pewien, że to właśnie oni będą pierwszymi członkami "PPZ" a jak nie , to posiada tzw."haki-dowody" że mają poważne problemy psychiatryczne ze skłonnościami do ... oszukiwania , przejmowania władzy i rujnacji gospodarczej na powierzonym stanowisku. Sami już do "PPZ" się zapiszą i wtedy pełnia władzy w Polsce przejdzie do "PPZ" (Partii Paligłupów Zadymiarzy). Już co niektórzy chcą się zapisać wcześniej niż Thuzk i Komoruski(?). NARESZCIE BEDZIE WIADOMO, KTO OKUPUJE I TRZYMA WLADZE W POLSCE !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarówno poratal jak ruch są potrzebne jak woda i powiewtrze do życia, cociażby tylko po to by nie wstydzić się tego że jest się Polakiem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
POPIERAM PANA PANIE JANUSZU . JESLI OTWORZY PAN PARTJE POLITYCZNA NATYCHMIAST SIE DO NIEJ ZAPISZE , POZDRAWIAM .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Panie Januszu! Wreszcie się pan odważył i zaczął działać na swoją rękę.Popieram Pana w 100% i życzę sukcesów!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy to prawda ze za dopalaczami stoi palikot.??????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram Pana choc zal ze Pan nie odpowiedzial na moj list -dwukrotnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...